Jei jūs pasiklydot ir nebežinot kas tikra kas ne , kas skanu o kas sveika, aš galiu jums padėti.
Mano istorija yra akivaizdus pavizdys, kad yra labai svarbu ne tik ką, kaip ir kiek mes valgom.
Dar be galo svarbu tai, ką mes mąstom, mintyjam ir kokia vidine busena mes vadovaujamės.
Man nesvarbu ar jūs visavalgis, vegetaras ar veganas.Man pirmiausia esate  Žmogus, kuris
ieško išeities.Praktika parodė, jog kai žmogus pasiruošęs, mokytojas atsiranda.Greičiausiai todėl dabar skaitot šias eilutes. Atėjo jūsų metas !
Esu čia jums ir jūsų paslaugoms.Jei  TIKRAI  norite gyventi sveikas, darbingas ir laimingas,susisiekite su manimi ir dauge mes atsirinksim kas skanu, o kas tikrai SVEIKA.
Mano pačios mityba keitėsi dar 2004, nes “užgyvenau” rimtų sveikatos sutrikimų.Reikėjo kažką daryti ir aš ėmiausi paieškų.Kai beldi ir nenustoji, durys visada atsiveria.Atsivėrė ir man. Radau aš tai, kas patraukė mano dėmesį ir po 90 dienų organizmo valymosi sultimis mano sveikata atsistatė.O tada aš nebedvejodama kibau į paieškas ir  ėmiausi termiškai neapdoroto maisto.Kitaip tariant  - gyvo maisto.
Mano paieškos kaip ir jūsų tęsiasi .Greičiausiai skiriasi tik požiūris , o požiūris kuria patirtis.Kitokios patirtys, kiti ir rezultatai. Todėl drąsiai ranką prie širdies pridėjusi sakau jums – esu toks pat žmogus kaip ir visi, tik su didesne patirtimi bei  praktika. Ir būtent tai man leidžia greičiau ir tiksliau surasti išeitį.
Konsultuodama žmones aš išmokau ne tik įdėmiai klausyti, bet ir IŠGIRSTI.To mes mokomės IšMokykloje.
Išgirsti reiškia – DARYTI.Begalės žmonių klausia “ką daryti”, bet sulaukę atsako vistiek nedaro.Sakysit netenkina atsakymas. Taip, jei esat "visažinis". Jei žmogus klausia, reiškia nežino ką daryti ir siekia infromacijos, kuri suteiks šansą kažką  keisti. Todėl ieškodami ir sulaukę atsakymo nebijokite  daryti, o tada ir vėl klausti.Juk ne atsakymas į klausimą yra rezultatas.Rezultatas slypi veiksme naudojant gautą informaciją. Tik pasinaudojus atsakymu galima spręsti tinkamas jis jums ar ne.Štai kaip tik čia žmonės dažniausiai ir suklumpa, nes nemoka, nenori , o dar dažniau bijo prisiimti pilną  atsakomybę už savo veiksmų pasekmes.Neveltui liaudies išminti sako “Nekaltink veidrodžio, jei snukis kreivas".Kaip manot , kodėl šiuo laikmečiu tiek daug įvairių guru, mokytojų ir žinovų-specialistų? Todėl, kad jūs patys juos kuriat skaitydami dar vieną knygą, lankydami dar vieną seminarą,žiūrėdami dar vieną video.
Reikia skaityti, lavintis ir šviesti, bet daug svarbiau tas žinias taikyti praktikoje.Štai čia ir yra esminis skirtumas. Aš išmokau klausyti, paskui girdėti ir galiausiai įžvelgti reikalo esmę taikydama turimas žinias.Todėl drąsiai sakau – jei ieškote, kas galėtų jums padėti,susisiekite su manimi ir drauge mes kalnus nuversime.
Konsultuoju mitybos ir bendros sveikesnės gyvensenos klausimais.
Esu praktikė iš prigimties su daugiau nei dvidešimt metų patirties.Dar gyvenant JAV susibūrė grupė žmonių, todėl atsirado poreikis dalintis, ką tuo metu galėjau padaryti tik internetu.Taip užgimė virtualios erdvės “Auksinė žuvelė”, “Arbatos puodelis” bei “ErdvėUS”.Augom visi drauge nagrinėdami esminius būties klausimus. Su dauguma iš jų ir dabar palaikom ryšį.Be galo džiugina tai, jog žmonės neužsisklendžia, bet dalinasi patirtimi , kuria verslus,mokosi patys tuo pačiu gebėdami padėti ir kitiems.Nebijokit atsiverti Visatai, pasauliui.Nubuskit ir eikit, nes visada šalia esame mes, kurie ištiesim ranką, parodysim kryptį ar paprasčiausia pabūsim šalia kai jums bus sunku.Bet atminkit – jūs esate TAS, kuris turite dėti koją už kojos savo tikslų link. Būkit sveiki .Gražios , lengvos bei kryptingos kelionės į savo tikslus, į sveiką save.


KONSULTACIJOS  MITYBOS  BEI  SVEIKESNĖS  GYVENSENOS  KLAUSIMAIS

 • Konsultacijos metu išsiaiškinsite ,kodėl jaučiatės pavargę.
 • Sužinosite kodėl norisi saldumynų.
 • Sužinosit ką daryti peršalus. Sužinosit apie mitybos rūšis.Irena Jums padės pasirinkti mitybą, kuri per trumpiausią laiką padės pasiekti geriausių rezultatų.
 • Pagelbės su mityba vaikams.Paaiškins mitybos įtaką mūsų organizmui.
 • Mitybos plano sudarymas pagal jūsų kūno tipą.
 • Mitybos planas organizmo valymui
 • Receptai svorio reguliavimui, gerinant bendrą savijautą. Receptai keičiant  mitybą ir gyvenimo būdą.Organizmo valymui skirti receptai, imuniteto stiprinimui,atmintį gerinantys ,drėkinantys, vitaminizuojantys bei palaikantys tonusą receptai.
 1. PAKETAS PIRMAS - Bendra pradinė konsultacija
 2. PAKETAS ANTRAS -Vienkartinė konsultacija trys klausimai (smalsaujantiems).
 3. KONSULTACIJA  APSISPRENDUSIEMS .Šiai konsultacijai turite pasiruošti atsakydami į eilę klausimų, kuriuos atsiunčiu elektroniniu paštu.Susipažinus  su atsakymais skiriu susitikimą  sutartu laiku skype.Išklausiusi jūsų patariu kaip maintinis, ką keisti.Pageidaujant sudarau dviejų savaičių mitybos planą. Po konsultacijos dar galite kreiptis  48  valandų laikotarpiu su iškilusiais bei papildomais klausimais  elektroniniu paštu irenazentalyte@gmail.com.Atsakymus taip pat siunčiu  jūsų nurodytu  elektroniniu pašto adresu.Ši paslauga  įskaičiuota į konsultacijos kainą ir papildomai nieko nekainuoja.
 4. GRAND KONSULTACIJA: 4-rios  savaitinės konsultacijos skype (4 akademinės valandos) ir 30 dienų palaikymas elektroninu paštu visais iškilusiais klausimais, bet nedaugiau kaip 5 elektroniniai laiškai.
 5. PAKETAS TREČIAS:Žaliavalgiški degustaciniai vakarėliai  8-10 žmpnių grupei.
 6.  PAŽINTINĖ PASKAITA  auditorijai 10 ir daugiau žmonių yra  galima susitarus iš anksto. Kreiptis elektroniniu paštu irenazentalyte@gmail.com  ne vėliau kaip dvi savaites iki planuojamo renginio.Kaina sutartinė.

 


IRENA ŽENTALYTĖ
868879141
Irenazentalyte@gmail.com

Irena NĖRA MEDIKĖ IR NEPRETENDUOJA Į DIAGNOZAVIMĄ BEI GYDYMĄ. LIGOS  ATVEJU BŪTINA KREIPTIS Į MEDIKUS SPECIALISTUS.