ATSILIEPIMAI

JURGITA BUSINSKYTĖ

"Sąmoningėjant ir augant dvasiškai atėjo eilė rimčiau pasirūpinti ir mityba, kuri būtų sveikesnė ,natūralesnė, duotų daugiau energijos. Iki sutinkant Ireną buvau susipainiojusi informacijos gausoje, kur viena informacija neigia kita. Todėl labai džiaugiuosi, kad visai šalia atsirado puiki mokytoja ir patarėja mitybos klausimais. Irena mielai dalijasi savo energija, patirtimi, ir patarimais, kurie labai tikslūs, išsamu, aiškūs ir argumentuoti. Su jos pagalba gerokai pagerinau savo mitybą, esu energingesnė, žvalesnė. Taip pat labai patinka, kad Irena yra visada nusiteikusi labai pozityviai, niekad nesibara ir nesmerkia kitų, visada palaiko, padrąsina. Būna, kad palūžtu, bet susitikimas su Irena vėl įkvepia naujų jėgų nepasiduoti. Nuoširdžiai dėkoju Irenai už pagalbą ir palaikymą, žinias, kuriomis dalijasi ir už puikius patarimus tiek mitybos, tiek dvasiniais klausimais."

VIRGINIJUS KRASNICKAS

"Su Irena susipažinau ieškodamas patikimos informacijos apie mitybą. Domiuosi sveika, natūralia mityba ir Irenos patarimai man padeda ją subalansuoti. Kiekvieną kartą kai susitinkam, gaunu daugybę konkrečių patarimų ir pastabų, kaip reikia balansuoti produktus, kaip kiekvienas iš jų veikia organizamą atskirai ir kaip dalis kažkokio patiekalo. Irenos žinios man padėjo ženkliai pagerinti savo mitybą, išmokti atsirinkti kokie maisto produktai man tinka ir kaip juos derinti. Jos energija, atsakymai į visus klausimus apie sveiką mitybą, pastabos ir pasiūlymai paliko malonų įspūdį. Džiaugiuosi mūsų pažintimi!"

 

MINDAUGAS LUKOŠIAVIČIUS

"Trūko energijos, jaučiausi mieguistas, tada internetu susiradau Ireną Ž.Jos patariamas pradėjau detoksikacijos kursą.Po dešmities dienų, vėl grįžau prie įprasto gyvenimo būdo, prie įprastos mitybos, bet savijauta greit pasikeitė, atsirado jėgų, išsivalė organizmas, bei numečiau svorio. Užteko dešimties dienų, kad savijauta pasikeistų į gerą. Ačiū. "

 RASA DAMBRAUSKIENĖ

"Man Irena Žentalytė tai žmogus, kuris žino, ko nori, ką daro ir kodėl. Tai labai sąmoninga moteris, visada pasiruošusi labai atsakingai padėti. Keliai mus suvedė per bendrus žinių šaltinius apie sielos ir kūno sveikatą, per ieškojimus atsakymų į rūpimus klausimus. Žaviuosi jos veikla norint padėti kitiems būti sveikiems. Savo pavyzdžiu įkvepianti kelyje į visais atžvilgiais harmoningą asmenybę. Ačiū Tau, Irena, esi tikra dovana lietuviams (ir ne tik)."

 

TOMAS LIEPIS

"Su Irena susipažinau tuomet, kai išvydau jos video medžiagą internete, tuo metu turėjau nežymių sveikatos problemų, kurios neigiamai įtakojo mano gyvenimo kokybę, o pats nežinojau kaip galėčiau sau padėti. Ilgai nedvejodamas susisiekiau su Irena ir greitai gavau gausybę naudingų patarimų bei mitybos korekcijų, kurių dėka mano būklė stabilizavosi. Irena paliko didelį įspūdį ne tik todėl, jog yra įsisavinusį didelį bagažą žinių, tačiau ir jos darbo etika ir požiūris į žmogų. Peržiūrint mano mitybos planą buvo gilinamasi į smulkiausias detales siekiant suprasti, kokia iš tiesų yra problemos priežastis, tuo pačiu negailėdama savo asmeninio laiko ir neprašydama jokio užmokesčio už tai, ji nuolatos buvo pasiruošusi padėti ir atsakyti į bet kokį iškilusį klausimą ir pasidalinti savo įžvalgomis bei patirtimi. Didelis ačiū už pagalbą."